top of page
Vyhledat

ÚROVNĚ VĚDOMÍ

Aktualizováno: 29. 10. 2021

VĚDOMÍ LIDSKÉHO BYTÍ V ILUZI NAŠÍ REALITY


Na úvod se musíme vrátit trochu v čase. Do 70.let 20.století, kdy Dr. George Goodheart založil Aplikovanou kineziologii jako obor, který vědecky zkoumá mimovolní svalové reakce těla na příznivé fyzické a zdravotní podněty podporující život, tzv. konstruktivní podněty. V tomto případě silná reakce, zesílení svalů. A reakce na škodlivé podněty, destruktivní, život nepodporující. V tomto případě slabá reakce, ochabnutí svalů.


Je to velmi zajímavé, neboť lidské tělo dokáže naprosto přesně rozlišit zdravé a prospěšné věci od nezdravých a škodlivých.


Ke konci 70.let se Dr. John Diamond začal věnovat emocionálním a jiným nemateriálním vlivům na lidské tělo, jeho zdraví a svalové reakce. Vznikla tak Behaviorální kineziologie.


Jak už to tak bývá v dějinách lidských objevů zvykem, tehdejší vědecká obec odmítala tyto potvrzené poznatky uznat jako seriózní vědu.


A to se nám pomalu začal dostávat na scénu Dr. David R. Hawkins, později největší velikán oboru Kineziologie – nauce o svalech a jejich pohybech, zejména ve vztahu k fyzikálním zákonitostem. Zaměřoval se na binární podstatu vesmíru - ve vztahu k nejnovějším poznatkům kvantové fyziky, neurologie, nelineární dynamiky, teorie chaosu, neurobiologie, teorie turbulencí, skrytých energetických soustav.


Desítky let prováděl tisíce vědeckých pokusů spolu se stovkami vyškolených kolegů. Tyto pokusy nezvratně potvrdily existenci globálního vědomí, jakési všudypřítomné databáze všech informací v dějinách lidstva a funkci našich těl, které dokáží odpovídat slabou a silnou reakcí na jakékoliv podněty, aniž by naše mysl rozuměla obsahu, či jazyku v jakém byla otázka položena.


David R. Hawkins byl profesorem na těch nejvýznamnějších univerzitách jako Harvard, Stanford či Oxford a jemu vděčíme za 9 světových knižních bestselerů, přeložených do 17 jazyků, které popisují úrovně vědomí a jejich vliv na naše každodenní životy.


David R. Hawkins kalibroval TABULKU ÚROVNÍ VĚDOMÍ.


Věřím, že každému, kdo se poprvé setkal s touto tabulkou a dostalo se mu vysvětlení mechanismu jednotlivých úrovní, musel užasnout a zažít ten heuréka pocit. Náhle všechny ty zdánlivě nelogické události v našich životech, ať už zázraky či katastrofy, dávají naprosto zřejmý smysl.


Výše zobrazená tabulka může být rozdělena na 2 nejdůležitější oblasti lidského vědomí. Oblast DESTRUKTIVNÍCH polí vědomí. Od úrovně 20 po úroveň 199 se bavíme o úrovních vědomí, které řídí životy a utvářejí každodenní realitu až 80% populace naší planety. A úrovně vědomí 200 až 1000, kde se bavíme o KONSTRUKTIVÍCH úrovních vědomí, které se vyznačují tvořivostí a život podporující energie, frekvence. V těchto úrovních se nachází zbývajících 20% světové populace.


Zdá se být tento poměr nevyrovnaný? Napadá vás hned, že těch 80% populace musí mít navrch nad těmi 20%? Není tomu tak! Tyto úrovně vědomí se vyznačují exponenciálním nárůstem moci. Co to znamená? Že mocná síla člověka, setrvávajícího v úrovni vědomí například Radosti (540) vyrovnává destruktivní energie a postoj k životu milionů lidí pod úrovní 200. Náš vesmír nedělá chyby a tak pro každou dobu naší evoluce nám umožňuje růst v úrovních vědomí, stát se mocnějšími a zajistit fakt, že vše je nakonec vždy v rovnováze a i když se na světě stále lámou srdce, praskají kosti, tak světlo vítězí nad temnotou.


Pojďte se vydat na cestu vzestupu po úrovních vědomí a proměňte svoje životy v konstruktivní koncert plný dobrého pocitu ze zdravého a laskavého života k sobě a svému okolí. Jak? Třeba studiem díla Davida R. Hawkinse, jako jsme to udělali my Roman a Daniela. Nebo navštivte jednu z našich přednášek na toto téma.Autor článku: Ing. Roman Mikluš

451 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page