top of page
Vyhledat

Proč začíná nový roční cyklus 22.1.2022 ?

Nyní si konečně můžeme popřát vše nejlepší do nového roku 2022.Jak je to celé možné? Namítnete, vždyť přece nový rok začíná o půlnoci na 1.1. rok co rok?

A co když vám řeknu, že je to jen nálepka, „praktický“ přístup ke kalendářním pořádkům současné doby, definovaný lidskými autoritami? Nebudu vás nudit historií našeho Gregoriánského kalendáře, která je relativně mladá, ale naopak v té největší stručnosti vyjmenuji pár faktů o našem vesmíru, abyste mohli lépe uchopit celý koncept.


Náš vesmír je nenarozená entita, živý organismus, který se neustále vyvíjí (evoluce) a rozpíná (vědecky dokázaný fakt, stejně jako existence tzv. hraničních hvězd, které jsou o pár miliard let starší než je datovaný počátek vesmíru velkým třeskem).

No a jako každý organizmus, i náš vesmír je řízený podle určitého evolučního vzorce (patternu), nic není nějaká náhoda nebo záhada, ale propracovaný mechanický proces vývoje, který jednoho dne povede ke zrození našeho vesmíru. Stejně jako žijeme svůj mikrokosmos v děloze matky od velkého třesku (vajíčko a spermie) až po "dozrání" plodu k narození.


Vesmír je tak komplexní a sofistikovaný mechanismus, že není a nikdy nebude možné lidskou myslí pochopit a odhalit všechny jeho „záhady“.

A tak si teď z té komplexnosti „zazoomujeme“ na jeho malou část a to je naše sluneční soustava, která slouží jako centrum uvědomění ve hmotě (reinkarnace všeho živého do biomechanických těl - lidé, zvířata, rostliny, ryby…).


No a i zde dochází k neustálému vývinu v cyklech, větších i menších. A jedním z nich je i roční cyklus, kdy oběhem Země kolem slunce dochází k tzv. aktivacím témat, určitých tematických energií v naší DNA. Ti z vás, kteří již znají Human Design a nechali si udělat výklad své genetické mapy, vědí, že každý z nás má naprosto originální otisk ve svých 64 kodonech DNA našich buněk a tudíž je každý z nás jedinečný a dokonalý. Tento otisk je zaručen nejmenšími částicemi hmoty Neutriny, které jsou produkovány jadernou fúzí v jádru hvězd (Slunce je v naší soustavě tou nejsilnější a nejdůležitější). Dále jsou neutrina informačně modifikovány pohyby planet a dalších klíčových těles.


Slunce během cca 365 dní pár hodin a minut k tomu „prosvítí“ svou informační dávkou, všech 64 kodonů naší DNA a tématicky si nás „povodí“ vším, čím si v daném cyklu jako lidstvo a celá živá planeta máme projít.


Proč je tedy 1. ledna rok co rok náročné jak ustát tu energii, která na nás tak tlačí a je až nepříjemná? Ne opravdu to nejsou výčitky svědomí, že jsme o vánocích hřešili v jídelníčku a o silvestru vypili moc alkoholu. Je to právě ta pozice informačního „vysílání“ ze Slunce na náš 38. kodon (v Human Designu se používá termín brána), na bránu BOJOVNÍKA, který setrvává v OPOZICI. Je to tlak, kterému čelíme jak venku, tak uvnitř sebe, kdy si musíme vyjasnit, jak jsme vyladění v tématech smysluplnosti našich činů a hodnot, za které stojí ještě v probíhajícím cyklu bojovat. Myslíte si, že v dobách „vnitřního boje“ a ujasňování, po kterých následují ještě 4 další procesní schémata, je správný moment na „Novoroční předsevzetí“? Ne! Jen ve výjimečných případech s mentální zarputilostí někdo dosáhne svých pošetilých cílů za nepřiměřeného vynaložení tolik cenné energie…


Kalendářní nový rok 1.1.2022

Obr. 1 - Energie 1.1.2022 v 0:01 CET


A co se tedy děje na přelomu ročních cyklů? Které téma Slunce a my tady na zemi opouštíme po téměř 6 dnech a do kterého tématu vstupujeme?


Do 22.1.2022 3:01 jsme byli v energii 60.brány v 6.lince. Je to brána PŘIJETÍ s tématem překonání OMEZENÍ. Přijmout svá omezení, dočistit uplynulý rok, najít odhodlání projít úzkými porodními cestami, abychom mohli nastoupit na nový roční cyklus. A proto byla energie posledních dní tak vyčerpávající a náročná, abychom se zbavili posledních náplav starého, co už nebudeme potřebovat a poprvé se nadechli v novém cyklu.


Tedy po 3.hodině ranní Slunce „vstoupilo“ do počátečního kodonu naší DNA 41. brány.

41. brána je STAHU s tématem UBÝVÁNÍ, kdy přichází ten úlevný stah, porodu do nového ročního cyklu a my cítíme, že omezení jakýchkoliv zdrojů, které jsme museli podstoupit, vede k maximálnímu rozvoji našeho potenciálu. Doslova naše představivost čaruje, kdy dokáže z nového mála udělat to nejlepší.


Začátek ročního cyklu 2022

Obr. 2 Energie nového ročního cyklu 22.1.2022 3:02 CET


Je to tady, můžete se nadechnout a vykročit, klidně si dát předsevzetí, naplnit svou vizi, či konečně naplnit své potřeby a touhy. Ale nezapomeňte, že žijeme v mocném velkém Matrixu našeho vesmíru a tak i tento rok sebou nese mix originálních témat, které tady ještě v historii lidstva nebyly a již se nebudou opakovat. A budou mít na naše životy hmatatelný vliv. Jaký?


Zajímá vás, o jakých tématech bude tento cyklus 2022? Nebo ještě lépe, zajímá vás jak stát ve své síle ve svém Pravém Já a žít svůj potenciál navzdory tomu co se bude dít tam venku? Pak potřebujete svůj výklad Human Designu, napište nám přes náš kontaktní formulář. Buď o popis témat roku 2022 nebo o osobní výklad HD?

Možná je čas na červenou pilulku...

Krásné dny vám přeji.


Roman

464 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page