top of page
Vyhledat

HUMAN DESIGN SYSTEM

Aktualizováno: 29. 10. 2021


HUMAN DESIGN systém je věda o jedinečnosti a odlišnosti každého z nás. Popisuje geneticky otisknuté dary a talenty v naší DNA, naši mechaniku rozhodování, nakládání s energií a především co je naše skutečné já a poslání v tomto životě.

Přišla k nám skrze Roberta Alana Krakowera (RA URU HU) v roce 1987, který se stal prvním messengerem – učitelem Human Designu na planetě. Za 34 let od odhalení těchto fascinujících pravd o vzniku vesmíru, architektuře všeho živého a významu nás lidí zde na planetě, bylo vyškoleno tisíce analytiků Human Designu a více než 36 milonů lidí po celém světě se dozvědělo pravdu o sobě a svém potenciálu. A část z nich se vydala na cestu experimentu se svou vrozenou vnitřní autoritou a strategií.Jak začíná cesta každého z nás v tomto životě?

Začíná narozením v dokonalé čistotě pravého já. Jak rosteme, jsme "vychovávání" rodinou, společností, kolektivy, politickým systémem a ekonomickými podmínkami. Začínáme se ztrácet pod nánosy naučených schémat, které s naší pravou podstatou nemají nic společného. Žijeme tak ve svém nepravém já.


Co nám Human Design přináší?

Pokud jste rodič nebo nastávající rodič, přináší vám užasnou možnost, uvidět svoje děti bez předsudků a klamných filtrů. Vidíte jejich pravé dary, talenty, jejich dokonalou krásu a přirozenost, která jim v životě přinese zdraví, harmonii a prosperitu. V takovém případě budete nejen milujícím rodičem, ale také tím nejlepším průvodcem a ochranitelem toho nejcennějšího, co vaše děti dostaly do tohoto života. Human Design je především nástrojem, který je klíčový pro naše děti, které stráví většinu svého života v nové době, která nastane od roku 2027. V novém období zažijeme další evoluční krok, ve kterém osobní síla, integrita a pravé já, bude klíčovým předpokladem pro zdravý, dlouhý a naplněný život.


A co přináší Human Design nám dospělým? Poznat své pravé já pod nánosem toho co nejsme a vydat se na cestu tzv. odpodmínění. Co to znamená? Poznáte svou mechaniku rozhodování, svou vnitřní autoritu, které můžete vždy v každém okamžiku 100% věřit. Výsledkem je totální proměna sebe sama a to přirozeně a postupně. Jakmile se totiž znovu potkáte se sebou samými, doslova se zamilujete. Láska a prosperita se stane každodenní realitou vašeho bytí.


Jak je to možné? Vesmír nedělá chyby, všichni jsme dokonale vybaveni k tomu, abychom naplnili svůj úkol zde na planetě a to uvědomění spiritu ve hmotě. Toto není žádné spirituální klišé, ale fakt. V této nejkomplexnější vědě o fungování člověka se potkávají a získávají na významu slavné výroky mystiků, vědců a myslitelů historie lidstva.


„Poslání se nehledá, poslání se žije.“

– RA URU HU


„Vzestup po úrovních vědomí není o tom, co se naučíme, nebo získáme, ale čeho se zbavíme.“

– David R. Hawkins


„Nejsme tady na planetě, abychom po sobě něco zanechali, abychom něco dokázali, nebo to někam dotáhli. Jsme tady proto, abychom žili, teď a tady. Byli šťastní…“

– Miguel Ruiz (4 dohody)


„Když se zbavíte nepravého já, zakusíte své pravé já, svou pravou podstatu a vaše vnitřní autorita, vnitřní hlas se stane vaším kompasem v životě, poznáte a zakusíte skutečnou sebenaplňující lásku. Skutečnou kvalitu, která stvořila tento vesmír.“

– RA URU HU


„Každý z nás hraje hlavní úlohu v historii vesmíru, jen si toho nejsme vědomi.“

– Alchymista (Paolo Coelho)Autor článku: Ing. Roman Mikluš

36 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page